A+ A A-
03 Sie

Burmistrz Ryba wprowadza darmową komunikację

Burmistrz Ryba wprowadza darmową komunikację 

Piotr Ryba w kampanii wyborczej dał słowo mieszkańcom, że utrzyma darmowe przejazdy komunikacją dla emerytów i rencistów. Teraz poszedł o krok dalej i zaproponował Radnym, żeby wprowadzić całkowicie darmową komunikację dla WSZYSTKICH mieszkańców i gości naszej Gminy.

Bardzo dobra współpraca Burmistrza z Radnymi doprowadziła do zatwierdzenia tego projektu na Sesji Rady w dniu 31 lipca 2019 r. To powoduje, że od 1 stycznia 2020 r. gminna komunikacja staje się CAŁKOWICIE BEZPŁATNA dla wszystkich chętnych. Dla obsługi pasażerów zakupionych zostanie na początek 4-5 autobusów 40-osobowych. Jak wyjaśnia burmistrz Ryba przez kilka miesięcy będą testowane nowe rozkłady jazdy i autobusy, by stworzyć optymalną sieć połączeń zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców i gości. Nie jest wykluczone, że zakupione zostaną dodatkowe autobusy, w razie stwierdzenia takiej potrzeby.

Od wielu miesięcy grupa fanów poprzedniej ekipy skupiona wokół ANONIMOWYCH KŁAMCÓW z facebookowego krynica-faktu próbowała zablokować wprowadzenie darmowej komunikacji  podnosząc wyssane z palca argumenty. Wiemy o próbach stosowania przeróżnych manipulacji wobec Radnych Miejskich, by nie głosowali za wprowadzeniem bezpłatnych przejazdów. Przy tej okazji wyszła cała hipokryzja tych osób, które straciły stanowiska (lub nie otrzymały obiecanych) po przegranych wyborach przez Dariusza Reśkę.

Trzeba pozwolić w spokoju pracować nowej władzy a rozliczenia zostawić na koniec kadencji. Poprzedni burmistrz miał OSIEM LAT i je zmarnował a teraz ludzie, którzy są współodpowiedzialni za te zmarnowane lata chcą rozliczać burmistrza Rybę po OŚMIU MIESIĄCACH rządzenia!

 

Dodaj komentarz

Ze względu bezpieczeństwa musieliśmy wprowadzić zabezpieczenie Anty Spamowe

Netykieta

to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w dyskusjach na naszej stronie, nie przestrzeganie tych zasad wiąże się z nie opublikowaniem komentarza.

Kod antyspamowy
Odśwież

Artykuły wszystkie

Najnowsze komentarze

Licznik

727193
Dzisaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
This Month
Last Month
All days
33
166
597
272187
33
8450
727193
Your IP: 3.226.243.36
Server Time: 2020-04-01 03:05:25

Copyright © krynica-fakty.pl